Порядок і способи оплати

ДП «Лозоваводосервіс»

Звертаємо увагу, що згідно Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» від 10 січня 2002 року N2918-III та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року N 1875-IV, споживачі питної води зобов'язані своєчасно вносити сплату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Оплата за послуги повинна бути внесена не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим, якщо відповідно до договору не встановлено інший термін.

У разі встановлення приладів обліку оплата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань приладів обліку води, а в разі їх відсутності, згідно затверджених норм.

Здійснити оплату за водопостачання та водовідведення абоненти ДП «Лозоваводосервіс» мають можливість у фінансових установах м. Лозова на розрахунковий рахунок комунального підприємства.

Реквізити:

код ЄДРПОУ 37048692

МФО 351823

ТВБВ №10020/0514 філії-ХОУ АТ «Ощадбанк»

р/р UA533515330000026002052219242

Також на сьогодні фінансові організації пропонують ще два таких способу здійснення оплати – платежі через термінали самообслуговування та Інтернет (з поточних рахунків громадян).

Вибір розміру платежу абонент здійснює за власним бажанням. Сплата здійснюється без оплати комісійних зборів. Проведення зазначеної операції підтверджується видачею чека.

КП «Тепловодосервіс»

Пропонує своїм споживачам ряд можливостей здійснення оплати за послуги  теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, управління багатоквартирними будинками, послуги з поводження з побутовими відходами:

  • в касах банків;
  • в касах Укрпошти;
  • відсканувати QR- код на квитанції;
  • на сайті або в додатку Privat24;
  • встановивши регулярний платіж в Privat24;
  • за допомогою терміналів Приватбанку.

Проведення зазначеної операції підтверджується видачою чеку.

Сподіваємось, що запропоновані послуги дозволить заощаджувати час та кошти наших абонентів.