Тарифи КП «Теплоенерго»

Тарифи для потреб населення:

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №1084 від 09.06.2016 року Комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області встановлено  тариф на теплову енергію для потреб населення на рівні 1202,26 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Структура тарифу:

Структура тарифу на теплову енергію для потреб населення

Постановою №1101 від 09.06.2016 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для КП «Теплоенерго» встановлено  тарифи з централізованого опалення  :

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1449,86 грн/Гкал (з ПДВ);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 39,43 грн. за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

Тарифи для потреб бюджетних установ та інших споживачів:

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №782 від 05.05.2016 року Комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області встановлено  тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів на рівні  1191,78 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Структура тарифу:

Структура тарифу на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів